Služby

  • Webdesign, grafické práce.

  • Webové prezentace na míru, bannery.

  • Internetové obchody, elektronické platby.

  • Správa internetových stránek.

  • Internetové domény, webhosting a VPS (virtual private servers)

 

Máme zkušenosti s návrhem webových aplikací přesně podle přání zákazníka a je jedno jestli se jedná o jednoduchý web s možností vlastní správy obsahu, umělecký web nebo o celý e-shop. Pro náš tým není žádný projekt neuskutečnitelný, záleží jen na přání zákazníka. Námi vytvořené internetové stránky Vás budou nejen lépe prezentovat, ale také vytvoří další možnost komunikace se zákazníky.

Webové prezentace

Webové prezentace patří dnes k nejrozšířenějšímu způsobu, jak zaujmout potenciální zákazníky a nezáleží jestli jste jednotlivec, malá firma nebo velká společnost, kdo dnes není na internetu, jako by nebyl. Proto vám nabízíme jednoduché i komplexní weby na bázi CMS, jež si můžete spravovat sami nebo jejich správu svěřit někomu jinému. Naše webové prezentace se vyznačují originálním grafickým návrhem a čistým programovým kódem.

Grafické práce

Při návrhu grafiky se snažíme dbát na kreativitu, jedinečnost a spokojenost zákazníka. Specializujeme se na navrhování webdesignu, či redesignu starých webů, pozadu nezůstáváme ani s navrhováním logotypů a corporate identity. Navrhneme firemní či propagační tiskoviny jako jsou vizitky, letáky, plakáty apod. Není problémem zařídit i jejich tisk. Vše záleží na vzájemné dohodě a spokojenosti.

Reklamní bannery

Bannerová reklama je dnes jedna z nejpoužívanějších reklam na internetu a my ji pro vás vytvoříme. Nabízíme statické a animované bannery ve formátech .jpeg, .gif, .swf. (Flashové), velikostí standardních i nestandardních. Stačí jen dodat technické specifikace webu, na který bude banner umístěn, dále rozměry banneru a max. velikost v Kb, jestli bude banner statický či animovaný a nějaký Váš text, který může být podpořen třeba i nějakou vaši představou.

Internetové portály

Pokud podnikáte a chcete své služby a zboží nabízet i na internetu, tak přesně pro vás jsou určeny naše internetové portály. Pro prodej zboží na internetu používáme e-shop na našem vlastním jádru, dále jsme schopni zajistit emailovou schránku s kvalitní spamovou ochranou a možností zvětšení její kapacity tak, aby přesně vyhovovala vašim potřebám.

Programování

Programování je nedílnou součástí tvorby každého produktu, kdy se z grafického návrhu stává plně funkční webová aplikace. U nás není problém, když přijdete se svým vlastním grafickým návrhem a my vám z něj uděláme plnohodnotné webové stránky. Dále nabízíme také konzultace v oblasti programování webových aplikací. Cena u jednotlivých projektů je zcela individuální, záleží na dohodě s klientem a náročnosti prováděných prací.

Internetové domény, webhosting a VPS

Součástí našich produktů je i zajištění prostoru pro Vaše stránky, emaily a domén. Standardně nabízíme 5GiB prostoru pro databázi, soubory webu, emaily za 1200kč/rok. V ceně je pochopitelně zahrnutý i servis týkající se správy souborů, emailových účtů (založení, přesměrování,…), nastavení FTP i SSH účtů, libovolné množství databází.

Jsme dostupní na telefonu i emailu.

One response on “Služby

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.